top of page

KONAKLAMA TESİSLERİNDE
EKOSİSTEM

Hizmet Alanlarımız

Tropical Paradise

SİZE EN UYGUN İLAÇLAMA ve DEZENFEKSİYON ÇÖZÜMLERİNİ SUNALIM

ÜCRETSİZ KEŞİF İSTE

İşletmenize Servis Kaydı için Hemen İletişime Geçin.Sezona girerken İlaçlama ve Dezenfeksiyon Hizmetlerini Uygun Fiyat ve Kaliteli Şekilde Ekosistem ayrıcalıkları ile alın!

Otel İlaçlama ve Dezenfeksiyon Hizmetleri

5 Yıldızlı Otellerden Butik Otel ve Pansiyonlara Kadar çok geniş bir yelpazede Tüm Konaklama Tesislerinde İlaçlama ve Dezenfeksiyon Hizmetleri sunmaktayız.

 

Ege ve Akdeniz ağırlıklı olmak üzere Marmara Bölgesinde birçok Konaklama Tesisi Otel ve Şehir Otellerinde Ekosistem Hizmet sağlayıcısıdır.

Hızlı Servis Ekibi ve Sektördeki en hızlı Acil Çağrı karşılayabilen Şirket Altyapısı ile Otelcilik hizmetlerinde tercih sebeplerinden dir. 

Otel ve Konaklama Alanları ilaçlama hizmetlerinde Mevsimsel ve Dönemsel geçişleri takip ederek uygulama şekillerimizi ve periyodlarımızı değiştirmekteyiz.Yıllık plan dahilinde müşterilerimize sunduğumuz iş takvimi sayesinde oluşabilecek tüm zararlı aktivasyonlarının önüne geçerken müşterilerimizde hiçbir işlevsel aksama yaşanmadan servis takibine devam ediyoruz.Uygulamanın yanı sıra biyolojik ve kültürel mücadele yöntemleri ilede işletmelerine herhangi bir biyosidal ürün almak istemeyen müşterilerimize de destek oluyoruz.

Tüm uygulama ve mücadele yöntemlerimizde Doğaya,İnsanlara ve Hayvanlara zarar gelmeyecek şekilde ürünler ve yöntemler tercih edip yanlızca zararlı popülasyonlarına etkili olacak seçenekler üretiyoruz.

Ekosistem İlaçlama Dezenfeksiyon Hizmetleri;  geniş Otel Referans bilgilerimiz ve İşletmenize sunabileceğimiz çeşitli ilaçlama çözümleri için lütfen iletişime geçiniz.

butik otel ilaçlama Ekosistem İlaçlama D
otel ilaçlama ekosistem,izmir otel ilaçl
çeşme ilaçlama,urla ilaçlama firması,bod
urla otel ilaçlama ekosistem ilaçlama fi
eko_sistem_logo-removebg-preview.png
otel ilaçlama ekosistem izmir ilaçlama f
bottom of page