top of page
fsdcvsdvdscsd_edited.png

RAPORLAMA ALT YAPIMIZ

Müşterilerimizde her uygulama sonrası Kapsamlı şekilde '' Biyosidal Ürün Uygulama Raporu'' düzenliyoruz. Ayrıca hiçbir ayırım yapmaksızın tüm lokasyonlarımız da ''Entegre Tesis Yönetim Servis Kayıt Dosyası'' oluşturup müşterilerimize teslim ediyoruz. 

Aylık veya 3 Aylık periyodlar halinde '' Çalışma  Grafik Raporlaması'' yapıp işletmede başlangıç uygulamamız dahil olmak üzere popülasyonlar karşısında ne kadar başarı kaydettiğimizi ve gelecekte nasıl hareket etmemiz gerektiğini Planlıyoruz.

''İZMİR İLAÇLAMA FİRMASI EKOSİSTEM''

alsanclik_16_9_1522756309_16_9_152914024

İZMİRİN İLAÇLAMA FİRMASI EKOSİSTEM PEST CONTROL !

       İzmir ilaçlama firmaları arasında 10 Yılı aşan sektör tecrübesi ile öne çıkan firmamız, İlaçlama , Haşere Önelyici ve kovucu ürünler, Biyosidal Ürünler ve Çevre Sağlığı Ürünleri alanlarında çalışıyor.

Ekosistem'den aldığınız ister Toptan Biyosidal, ister Ev Tipi Kullanım Böcek İlacı, hiçbir ayrım gözetmeksizin yalnızca problem odaklı tavsiye niteliği ile satılmaktadır.Tercih edilen ve Ekosistem Garantisi altında olan her Biyosidal veya Haşere önleyici Ürün kullanımından doğabilecek tüm problemler Ekosistem tarafından bizzat sahada ekiplerimiz tarafından giderilir.

Bizleri tercih eden müşterilerimizin büyük bir bölümü bu şeffaf ve çözüm odaklı çalışma prensiplerimiz sayesinde Ekosistem İlaçlama ailesine güvenmektedir.

Ekosistem Pest Kontrol , firma olarak geliştirdiği ''Sıfır Risk'' prensibine bağlıdır.

EKOSİSTEM SIFIR RİSK NEDİR?

      Özellikle Kurumsal müşterilerimizin gelişen ve değişen ihtiyaçlarına çözüm bulabilmek adına geliştirdiğimiz ; zamanla tüm yerel ve özel müşterilerimizede yansıttığımız sistemler bütünüdür.

Sıfır Risk prensibi ile müşterilerimize ilk iletişim aşamalarından Uygulama aşamasına ve periyodik uygulama seçeneklerinden ürün tedarik aşamalarına kadar oluşmuş ve oluşabilecek risk faktörünü en aza indirmek ; minimalize ettiğimiz faktörü her daim aksama yaşamadan korumaya devam etmektir.

      Sıfır Risk , firmamızın Yasal alt yapısı ile başlayıp müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesine, personellerimizin insani ilişkileri yanında İş Güvenliği ve Çalışma Ahlakına kadar şirket içi kurallar ve yasalarla belirlediğimiz bir organizasyon yapısıdır.

      Müşterilerimizin gizlilik ilkelerini hiçbir vasıfta 3.Kişilerle paylaşmamak, çevre ve popüllasyon artışlarında kullanacağımız uygulama metodlarının ve ürünlerinin kalite ve çalışma başarısını her daim test etmek ,lokasyonlarımıza hizmet sağlarken şirket araçlarımızın tam donanımını sürekli takip etmek ve desteklemek, müşterilerimiz de sektörümüzle alakalı eğitimler düzenleyip uygulamalarımızı ve başarı oranlarımızı yükseltmek SIFIR RİSK prensiplerimizden yanlızca bazıları.

Ekosistem Sıfır Risk , bizim müşterilerimize verdiğimiz Değerdir!

HIZLI VE GENİŞ SERVİS AĞI

İzmir İlaçlama Ekosistem Çevre Sağlığı Hizmetleri ve Biyosidal Ürün satışı seçenekleri ile,İzmir İlaçlama ve İzmir Dezenfeksiyon Uygulama alanlarında Lider konumda.

Geniş Servis ağı sayesinde hiçbir Planlanan program ertelenmiyor.Müşteri isteklerine ve zamana bağlı uygulama seçenekleri ile Hızlı ve Dinamik çalışıyor.

637055069968008252RJ.jpg
ekosistem%20logo2_edited.jpg
bottom of page