top of page

İZMİR BÖCEK İLAÇLAMA

GARANTİLİ VE UZUN SÜRE KALICI İLAÇLAMA HİZMETİ

Ekosistem Pest Control, İzmir merkez başta olmak üzere Tüm izmir ilçelerine Haşere İlaçlama - Dezenfeksiyon ve Fumigasyon alanlarında hizmet verir.Ayrıca Aydın , Denizli ve Manisa Aynı Gün Hizmet altyapısı vardır.

Ege Bölgesi Akdeniz ve Marmara da İlaçlama Hizmeti sürdürmektedir.

Geniş Haşere İlaçlama Servisi seçenekleri ve Garantili uygulamaları ile tüm Böcek ve Zararlı Problemlerinde Ekosistem Pest Controlü tercih edebilirsiniz.

a5e69d5b-370c-4b08-8b23-e98f1016d2b5.jpe
eko_sistem_logo-removebg-preview.png

Haşere İlaçlama Tarihleri?

Böcek İlaçlama Hangi Tarihlerde Yapılmalıdır?

Böcek İlaçlama Tarihleri bir popülasyonun mücadelesinde çok önemlidir.

Doğru yapılamamış bir uygulama nasıl başarıya ulaşamayacak ise Doğru Tarihte yapılmayan bir İlaçlama İşide aynı ölçüde başarıya ulaşamayacaktır.

Çok hızlı üreyen ve genelde gözle göremeyeceğimiz alanlarda yuvalanmaları sebebi ile çok hızlı bir sürede yaşam alanlarımızda istila dediğimiz popülasyon artışı oluşturabilmektedirler.

Böcek İlaçlama işlemlerinin yapılması gereken en önemli tarih aralığı mevsim koşullarına bağlı değieşebilmekle beraber genellikle MART ayı başı ile MAYIS ayı sonuna kadar yapılması gerekmektedir.

Ülkemizde mevcut olan böcek ve haşere türlerinin geneli bu aylar arasında  yumurtlama ve larva dönemlerine girmektedirler. Larva dönemi yapılan ilaçlama uygulamaları tüm yıl yaşam alanlarımızı koruma ve popülasyonun artış hızını minimum seviyeye indirme olanağı tanır.

Ergin dönemde böcek türleri dış etkenlere maruz kaldıkça birçok açıdan bağışıklık kazanmaktadırlar. Böyle bir dönemde böcek popülasyonlarını bitirmek veya azaltmak oldukça güçleşir.

Larva dönemlerinde(İlkbahar ayları) yapılacak uygulamalar popülasyonu tanıyan ve bu zararlı hakkında en etkin yöntem ve kimyasalı seçebilen Sağlık Bakanlığı Ruhsatlı bir firma tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Hatalı yapılacak her uygulama böcek problemlerinin daha fazla yayılmasına veya İnsan sağlığına zarar verebilecek etkiler yaratabilir.

İzmir İlaçlama Sektöründe uzun yıllardır hizmet veren firmamız dan konu ile alakalı daha fazla bilgi alabilmek için iletişime geçebilir, yada sayfanın en altında bulunan Hızlı Servis Kaydı Oluştur bölümünü doldurarak en hızlı şekilde Böcek Problemlerinize çözüm sağlayabilirsiniz.

 

bottom of page