top of page

HAŞERE İLAÇLAMA FİYATLARI 2023

Haşere İlaçlama Hizmetimi almak istiyorsunuz? Haşere Böcek İlaçlama servisi aramadan önce bu yazımızı okumanızı öneririz! İlaçlama firması seçerken dikkat edilmesi gereken ayrıntılar ve ilaçlama firması fiyatlandırmaları ile alakalı püf noktalar yazmızın devamında..

Haşere İlaçlama Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Bir İlaçlama firması arıyorsanız ilk yapacağınız eylem web kanallarından firma profillerini araştırmak yada bir tanıdığınızın referansını kullanıp daha önce hizmet alınan bir firma ile iletişime geçmek olacaktır. İki seçenekte de önemli olan en az ücreti ödeyip en çok faydayı sağlayacak firmayı bulmaktır. Daha önce hiç ilaçlama hizmeti almamış yada konu ile alakalı herhangi bir ihtiyacınızın o ana kadar oluşmaması ; nerden başlamanız ve nasıl bir yol izlemeniz gerektiği noktalarında soru işaretleri yaratmaktadır.

Günümüzde ilaçlama firmalarının hızla çoğalması bu arayışı içerisinden çıkılmaz bir hale getirmektedir ve bu sebeple iyi bir firma bulmak bu kadar seçenek varken her zaman kolay olmayabilir.

Bu makale tarihinde İzmir İlaçlama sektöründe Yasal ve Etkin çalışan 550+ Haşere İlaçlama Firması bulunmaktadır.Bunun yanı sıra Ruhsatsız ve herhangi bir Yasal Denetime tabi olmayan ; illegal olarak bu işle uğraşan kişilerin sayısı Sektörel tahminlere göre 2000+ üzerindedir. Sizce sadece İzmir merkezli Haşere Mücadele işi ile uğraşan 2500+ Kişi ve kurumun arasında kim tercih edilmelidir? 

Öncelikle Biyosidal Ürün Uygulama İzin Belgesi bulunan firmalar ile iletişim kurun.Bu belgeye sahip olmayan tüm ticari veya özel kişiler Biyosidal Ürün Uygulayabilme konusunda İzin verilmeyen ve Çevre yanı sıra İnsan Sağlığına zararı dokunabilecek Denetimsiz çalışma koşulları ile Yoğun Risk yaratmaktadır.

Firma Açık Adresini Mümkünse Ziyaret Edin, eğer böyle bir durumunuz oluşmuyorsa İletişim kurduğunuz kişilerden Açık adres Bilgisi İsteyin. Bu durum Yasal firmalar için gayet normal bir durum olarak algılanır ve karşılıklı güven yaratır.Aksi takdir de bir ofis veya Dükkanı dahi olmayan kaçak çalışan kişileri direk ayırt edebilirsiniz.

Firmanızın Yasal alt yapısının bulunduğuna emin olduysanız ; işletmenize veya evinize gelecek personellerin Biyosidal Ürün Uygulayıcı Sertifikası olup olmadığını öğrenin. Zira bu sertifika Ziraat Odaları tarafından Bakanlıkların onayı ile belli bir süre içerisinde Eğitim gerektiren ve belirli bir periyotta güncelleme yapılan etkili bir denetim şeklidir.Uygulamaya gelecek kişi gerçekten probleminize çare olabilecek bilgi birikimine sahip mi?  Bu çok önemlidir.Çünkü popülasyon farklıları yanı sıra zararlının bulunduğpu ortam yapısı dahi başarının  sonucunu değiştirebilmektedir.Unutulmamalıdır ki İlaçlama Firmaları ,  Biyosidal ürünler kullanır. Ne kadar zararsız olsada bu ürünler netice itibari ile ''Kimyasal'dır''.  Bilgisiz kişiler tarafında yapılan bir uygulama hiç bir fayda sağlayamacağı gibi diğer yandan da ortamdaki canlılara ve çevreye ciddi zarar verebilem ihtimali bulunur.

Yaptırdığınız İlaçlama için , Biyosidal Ürün Uygulama Raporu isteyin. Bu rapor tüm ilaçlama firmaları tarafından Ev ilaçlamaları dahil olmak üzere yazılmaktadır. Raporun içeriğinde uygulama yapılan Tarih ve saat aralığından Kullanılan kimyasal isimlerine, hazırlanan ilaçların dozajlarından etken maddelerine kadar birçok bilgi içerir.İlaçlama sonrası  yaşanabilecek tüm risklerin önüne geçecektir.

Böcek İlaçlama Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Her firmanın Haşere İlaçlama Hizmet Fiyat Listesi farklıdır. Bu farkı oluşturan etmenler arasında , İşin yapılacağı lokasyon ile merkezlerinin arasındaki Yol Maliyeti, Firma Personel Maliyetleri , Kimyasal Maaliyetleri ,Popülasyona bağlı olarak kullanılacak ek malzeme ve uygulama maliyetleri ana hatları ile fiyatlandırmayı belirler. Birçok sektörde olduğpu gibi İlaçlama sektöründe de fiyat & fayda endeksi vardır.Yani çok ucuza alınan bir malın istenen faydayı gösterememesi kaçınılmaz bir son olduğu gibi çok ucuza yaptırılan ilaçlama işlerinde de genellikle bitmeyen böcek problemleri ve sağlıksız alanlar ile sonuçlanacaktır.Çünkü günümüz de bir mal veya hizmet satın alınacağı zaman fiyat&fayda endeksi iyi hesaplanmalıdır.

İşletme ve Konut müşterilerinde fiyatlandırma farklılık gösterir.Örneğin bir Süt İşleme Tesisinin periyodik uygulama takibinde uygulama alan metrekaresi yanında popülasyon çeşitliliğine bağlı uygulama farklılıkları fiyatlandırmayı etkilemektedir. Bunun yanında Hane tipi ilaçlamalarda Dubleks + Bahçeli bir  Mesken ile 2+1 Apartman Dairesi arasında da farklılık mevcuttur. Aşağıda örnek fiyat Listelerini bulabilirsiniz.

İlaçlama firmaları arasında saygın bir yeri bulanan Ekosistem Pest Control Hizmetleri makalede okuduğunuz tüm altyapıya sahiptir.İzmir ilaçlama sektöründe kurumsal müşteri referans ağına sahiptir ve tüm Servis işlemlerinde Müşterilerine çözüm sunmayı hedefler. İlaçlama hizmet alımı öncesinde iletişime geçerek tüm sorularınıza Ekosistem İlaçlama tarafından çözüm bulabilirsiniz.

01.2023

Ekosistem Pest

eko_sistem_logo-removebg-preview.png

2023 İlaçlama Fiyatları

eko_sistem_logo-removebg-preview.png
izmir ilaçlama firması.jpg

Daire
İlaçlama

Standart 1+1 - 2+1  3+1

Daire İlaçlamalarımızda %100 Koruma sağlayan Jel Böcek İlaçlaması Standarttır.

SIVI + JEL Uygulama Aynı Fiyata

Fiyat:

450 TL

dezenfeksiyon,ev dezenfeksiyonu,işletme

Daire Dezenfeksiyonu

Standart 1+1 - 2+1  3+1

Virüs ve Mikroplara karşı Nano Teknoloji Dezenfektan Uygulaması için Servis İsteyin.

Fiyat:

600 TL

araç dezenfeksiyonu,dezenfeksiyon,dezenf

Araç Dezenfeksiyonu

Binek ve Ticari Tüm Araç Tipleri için Geçerlidir.

Hızlı Servis ile Adreste Hizmet

Araç Dezenfeksiyon Uygulaması.

İzmir içi Fiyat

Fiyat:

300 TL

fef2ec2a-f44d-4b63-ae2f-9cf59283a991.jpe

Okul
İlaçlama

Özel & Kamu Kurum Eğitim Sektörü

Özel Okul İlaçlama ve Dezenfeksiyon Hizmetlerinde Fiyat Avantajlarımız için Teklif İsteyiniz.

Fiyat:

0 TL

silo ilaçlama,fumigasyon,dezenfeksiyon,i

Fabrika
İlaçlama

Kamu ve Özel Sektör Fabrika 

Sanayi ve Üretim Sektörlerindeki Geniş Fabrika İlaçlama Referanslarımız ile Tanışın.Teklif İsteyin.

Fiyat:

0 TL

market ilaçlama,izmir ilaçlama firması,e

Mağaza 
İlaçlama

Ulusal ve Yerel Market Zincirleri & Mağaza Şubeleri

Zincir Mağaza ve Market İlaçlama Hizmetlerimiz için Teklif İsteyin.

İnanılmaz Fiyatlar ile Ekosistemi Deneyin!

Fiyat:

0 TL

bottom of page