izmir fumigasyon firması

Fümigasyon, kapalı bir alanın içindeki haşereleri boğmak veya zehirlemek için gazlı böcek ilacı veya fumigantlarla bir alanı tamamen dolduran bir haşere kontrol yöntemidir. Binalardaki (yapısal fümigasyon), toprak, tahıl ve zirai ürünlerdeki zararlıları kontrol etmek için kullanılır. Ayrıca egzotik organizmaların transferini önlemek için ithal veya ihraç edilecek ürünlerin işlenmesi sırasında da kullanılmaktadır. Bu yöntem aynı zamanda yapının kendisini de etkiler. Ahşap üreticileri adına da kullanılmaktadır. Kuru odun termitleri gibi fiziksel yapıya zarar veren haşereleri ve zararlı böcekleri engeller ve etkiler.

Fumigasyonda kullanılan netodlar ve ürünler çok riskli gruptadır.Bakanlıklar tarafından ruhsatlandırılmış Firmalar tarafından yapılması, istenmeyen sonuçların oluşmasını engellemektedir.

 

İzmir İlaçlama Ekosistem tüm fumigasyon uygulamalarında güvenlik prosedürlerini yerine getirerek kaliteli ve sürdürülebilir hizmet vermektedir.İlaçlama ve Fumigasyon şirketleri arasında tercih yaparken firmamıza danışınız.

Detaylar için İletişime geçiniz.

FUMİGASYON

UYGULAMALARI

HIZLI SERVİS KAYDI OLUŞTUR!

SERVİS KAYDINIZ SİSTEM PERSONELLERİMİZ TARAFINDAN EKİBİMİZE ANLIK YÖNLENDİRİLİR, BUDA.SİZE 24 SAAT İÇERİSİNDE HİZMET SAĞLAR.

Lütfen Formu Eksiksiz Doldurunuz.

arrow&v

Ekosistem bir dukgroup Kuruluşudur.

Tüm Hakları Saklıdır.

Öneri ve Şikayetleriniz için;

Phone: 0232 247 93 82

Email: info@dukgroup.com

Karabağlar İZMİR

Sosyal Medyafa Bizi Takip Edin!

  • Instagram
  • Facebook Sosyal Simge
  • Pinterest Sosyal Simge
  • YouTube