top of page
izmir fumigasyon firması

Fümigasyon, kapalı bir alanın içindeki haşereleri boğmak veya zehirlemek için gazlı böcek ilacı veya fumigantlarla bir alanı tamamen dolduran bir haşere kontrol yöntemidir. Binalardaki (yapısal fümigasyon), toprak, tahıl ve zirai ürünlerdeki zararlıları kontrol etmek için kullanılır. Ayrıca egzotik organizmaların transferini önlemek için ithal veya ihraç edilecek ürünlerin işlenmesi sırasında da kullanılmaktadır. Bu yöntem aynı zamanda yapının kendisini de etkiler. Ahşap üreticileri adına da kullanılmaktadır. Kuru odun termitleri gibi fiziksel yapıya zarar veren haşereleri ve zararlı böcekleri engeller ve etkiler.

Fumigasyonda kullanılan netodlar ve ürünler çok riskli gruptadır.Bakanlıklar tarafından ruhsatlandırılmış Firmalar tarafından yapılması, istenmeyen sonuçların oluşmasını engellemektedir.

 

İzmir İlaçlama Ekosistem tüm fumigasyon uygulamalarında güvenlik prosedürlerini yerine getirerek kaliteli ve sürdürülebilir hizmet vermektedir.İlaçlama ve Fumigasyon şirketleri arasında tercih yaparken firmamıza danışınız.

Detaylar için İletişime geçiniz.

FUMİGASYON

UYGULAMALARI

bottom of page