top of page

ÜRÜN GÜVENLİK BİLGİ RAPORLARI &
RUHSATLAR (MSDS BİLGİ FORMLARI)

Fendona SC 6 Haşere İlacı MSDS Raporu , İndir

Fendona SC 6 Ruhsat, İndir

Rodilon Mum Blok Fare Zehri MSDS Raporu , İndir

Rodilon Fare Zehri Ruhsat , İndir

K-Othrine SC 50 Haşere İlacı MSDS Raporu , İndir

K-Othrine WG 250 MSDS Raporu , İndir

Agıta 10 WG MSDS Raporu , İndir

Maxforce Quantum Jel Böcek İlacı MSDS Raporu , İndir

Firma Ruhsatları ve Belgelendirmeler
Daha Fazlası için İletişime Geçiniz...

ilaçlama firması logo
hamam böceği ilaçlama

Alman Hamam Böcegi

Alman hamamböceği, yetişkin boyu 1 – 2 cm olan, sarımtırak kahverengi, diğer iki türe göre ufak olan bir hamamböceği türüdür.

Yayılma hızı bakımından çok tehlikeli bir türdür. Özellikle ülkemizde mücadele edilen türlerin başında gelir.

Alman Hamam Böceği İlaçlama Yolları için Ekosistem

hamamböceği ilaçlaması

Amerikan Hamam Böcegi

Amerikan hamamböceği, en büyük ortak hamamböceği türüdür ve genellikle bir haşere olarak kabul edilir. Amerikan hamam böcekleri uçabilirler ancak sıklıkla evlere, depolara ve garajlara hızla girip çıkarken görülürler .

Amerikan Hamam Böcekleri İlaçlaması Ekosistem İlaçlama

hamam böceği

Dogu Hamam Böcegi

Doğu hamam böcekleri (Blatta orientalis) parlak, siyahımsı kahverengi renginde ve boyu 25 ile 32 mm arasında olan bir türdür.En çok görüldüğü alanlar ise kıyı ve liman şehirleridir.
Doğu Hamam Böcekleri İlaçlamalarında Ekosistem

MÜCADELE ETTİĞİMİZ ZARARLI TÜRLERİ

kene ilaçlama

Kene

 Keneler zorunlu kan emici ektoparazitlerdir. Bacakların uçlarında çengeller ve vantuzlar vardır. Deriye rahatça yapışarak hortumlarıyla kan emerler. Özellikle yazın kırsal alan ve bahçelerde görülürler.Dikkat edilmesi gereken bir türdür.

Kene İlaçlamalarında Etkin Çözümler için Ekosistem

pire ilaçlama izmir

Pire

Pire; kanatsız, küçük, kan emici 1.600 dolayında böcek türüne verilen genel bir addır. Mücadele yöntemleri zorludur. Süreç gerektirir ve uzman kontrolünde yapılmalıdır.

Pire İlaçlamalarında Kesin Çözümler için Ekosistemi Arayınız.

gümüşçün izmir ilaçlama

Gümüscün

 Vücutları gümüşümsü bir renk ile kaplı olan ve evlerde yaşayan bir böcek türü. Yetişkinlerinin boyları 12–19 mm arasındadır. Kanatları yoktur.

Gümüşcün İlaçlamalarında Ekosistem

bit izmir ilaçlama

Bit

Bit yaklaşık olarak Phthiraptera takımından, 5.000 türü bulunan kanatsız böceklerdir. Bitler tek delikliler, pangolinler, yarasalar ve memeli deniz hayvanları dışındaki her tür kuşlar ve memelilerde yaşayabilen sıcakkanlı zorunlu parazitlerdir. Bitler tifüs gibi hastalıkların taşıyıcısıdırlar.

Bit İlaçlamalarında Garantili Sonuçlar için Ekosistem

örümcek

Örümcek

Hemen hemen dünyanın her tarafında yaşarlar. 2012 rakamlarına göre 112 familyada ve 3879 cinste toplanan 43.244 türü bilinmektedir. Baş ve göğüs kaynaşmıştır. Karın, göğüse ince bir bel ile bağlanmıştır.Ülkemizde çok zehirli türlerine pek rastlanmamaktadır.Açık alanlar da görülse de yaşam alanlarımızda da rastlanmaktadır.

Örümcek Mücadelesinde Ekosistem

tahta kurdu izmir ilaçlama

Tahta Kurdu

Tahta kurdu, tos böceğigiller familyasından zararlı bir kın kanatlı böcek türüdür. Çoğunlukla serin ve rutubetli iklim şartlarında görülen, her türlü ağaç malzemeye arız olan böcekler olup verdikleri zararları çok sonra fark edilen böceklerdir.

Mücadelesinde Profesyonel Hizmet almak gereklidir.

Tahta Kurdu İlaçlamada Etkin Yöntemler için Ekosistem

fare ilaçlama izmir

Fare

Çok hızlı kaçabilen ve çok hızlı üreyen hayvanlardır, yeryüzünün bütün karalarına dağılmışlardır.

Ülkemizde mücadelesi yaygın olan türler arasında önemli bir yeri vardır.En çok görülen türleri,Lağım Faresi,Çatı Faresi,Fındık Faresi ve Sıçanlardır.

Fare mücadelesinde kesin çözüm Ekosistem

yılan ilaçlama

Yılan

Yılanlar, Pullular takımına ait uzun, ayaksız etçil sürüngenlerdir. Serpentes alt takımının üyeleri, ayaksız kertenkelelerden dış kulakların ve göz kapaklarının olmayışı ile ayırdedilirler.Dünya üzerinde çok zehirli türleri mevcut olsada Ülkemizde bu sayı çok düşüktür.

Yılan mücadelesinde Ekosistem seçenekleri çoğaltır,Çözüm sağlar.

akrep izmir ilaçlama

Akrep

Akrep, örümceğimsiler sınıfının Scorpiones takımını oluşturan genellikle sıcak ve nemli bölgelerde yaşayan, vücutları sert kitin bir tabaka ile örtülü, kıvrık ve kalkık kuyruğunda zehir iğnesi bulunan eklembacaklı hayvandır.

Akrep İlaçlamasında Ekosistem Etkin İlaçlama yöntemleri

kulağa kaçan izmir ilaçlama

Kulagakaçan

Kulağakaçanlar veya Dermaptera 2000'den fazla böcek türünden oluşan bir böcek takımıdır. Adı kulağın içine kaçmalarına olan yaygın yanlış inanıştan kaynaklanmaktadır. Gündüzleri saklanır geceleri saklandıkları yerlerden dışarı çıkarlar. Büyüklükleri 0,5 ile 5 cm arasında değişir.

Kulağakaçan ilaçlamasında Ekosistem

termit ilaçlama

Termit

Termitler, termit ya da akkarınca, beyaz karınca adını alırlar. Özellikle tropiklerde ve subtropiklerde odunları ve organik kökenli diğer maddeleri yiyerek büyük zarar vermeleri ile tanınırlar. Işıktan kaçarak ve saklanarak yaşadıkları için, meydana gelen zarar her şey bittikten sonra anlaşılır.

Termit İlaçlaması nasıl yapılmalı?Ekosistemi arayın!

güve ilaçlama izmir

Güve

Güve, odun, kumaş ve kürk gibi şeylere musallat olan çeşitli cinsten böcek ve kurtçuklara verilen ortak ad. Güve denince sadece asıl güveler değil, güvegillerden olan ve tırtılları mağaza ve ambarlarda büyük zararlara yol açan küçük kelebeklerin hemen hepsi anlaşılır.

Güve İlaçlamasında kesin çözümler için Ekosistem!

karınca ilaçlama izmir

Karınca

Günümüzde 12.000'den fazla türü sınıflandırılmıştır ve yaklaşık 14.000 civarında türü olduğu sanılmaktadır.[1][2] Dirsekli antenleri ve ince bellerini oluşturan düğümsü yapıları ile kolaylıkla tanınırlar.

Karınca ilaçlaması nasıl yapılmalı?Ekosistem ile iletişime geçiniz.

çekirge izmir ilaçlama

Çekirge

ekirge, düz kanatlılar takımından Caelifera alt takımının sıçrayıcı üyelerine verilen genel ad. Anadolu'da çekirgeler türlerine göre, 4–5 cm arasında değişen büyüklüklerde yaşamaktadır

Çekirge Mücadelesinde Kimyasalların önemi nedir? Ekosistem

cırcır böceği ilaçlama izmir

Cırcır Böcegi

Cırcır böceği, Gryllidae familyasını oluşturan parlak siyah renkli, yuvarlak iri başlı, kısa kanatlı, uzun antenli, böcek türlerinin ortak adı.

Özellikle yaz sezonunda çıkardıkları sesten tanınırlar.

Cırcır Böceği İlaçlama tarihleri için Ekosistem

izmir böcek ilaçlama

Karıncaaslanı

Karıncaaslanı, Myrmeleontidae familyasından adlarını lavra evresindeki son derece ilginç beslenme davranışlarından alan yırtıcı böcek türlerinin ortak adı. Ama erişkin olduklarında beslenmez ve çok kısa süren bu evrede ince uzun gövdeler, geniş kanatlarıyla kız böceğine benzerler

Karıncaaslanı Böceği için Ekosistem İlaçlama

karasinek ilaçlaması

Karasinek

15'i soyu tükenmiş olan 2.200'den fazla kara sinek türü resmi olarak adlandırılmıştır.

Genelde yaz aylarında sıkça mücadele ettiğimiz türdür.

Karasinek İlaçlamasında uzun süre koruma,Ekosistem İlaçlama

sivrisinek ilaçlama izmir

Sivrisinek

Sivrisinek, çift kanatlılar takımının Culicidae familyasından kan emici zararlı böceklerin ortak adı. Kan emmek için yaklaşırken vızıltılı sesleriyle kolayca tanınan, ince uzun bacaklı narin böceklerdir.

Sivrisinek İlaçlamasında kesin çözüm,ekosistem ilaçlama.

İzmir İlaçlama & Dezenfeksiyon alanlarında hizmet veren firmamız Ekosistem İlaçlama olarak tüm bilgi birikimimiz ve deneyimimizle haşere,böcek,fare,sinek,yılan,akrep,vb tüm zararlılara karşılık uygulamalar yapar.İzmir ilaçlama şirketi Ekosistem bilgi paylaşım merkezini sürekli güncellemkte ve yeni zararlı türleri hakkında bilgi paylaşımına devam etmekteyiz.

İzmir ilaçlama,dezenfeksiyon,dezenfektan,böcek ilaçlama,haşere ilaçlama firması,böcek ilaçlama şirketi

bottom of page